Warszawa, Wola, ul. Żelazna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 657 PLN
Powierzchnia
117,80 m2
Piętro
1

Reprezentacyjny i wyjątkowy lokal znajdujący się w budynku przy ulicy Żelaznej. Zaprojektowano w nim 5 gabinetów z wyciszonymi ścianami z karton-gipsu o pow. od 8 do 12 m2, z podwójnymi przeszklonymi, częściowo matowymi na dole ścianiami oraz 1 duży gabinet z nośnymi ścianami o pow. ok. 23 m2, wyposażony w eleganckie meble biurowe. W lokalu są duże, drewnane okna z roletami, na których można zamieszczać reklamy. Jest też przestronna recepcja, pokój socjalny ze zmywarką i lodówką oraz sporym, ukrytym, niewliczonym do czynszu schowkiem, służącym jako podręczny magazyn i archiwum. W holu znajduje się łazienka z wc, wc i poczekalnia na klientów. Na podłodze elegancka wykładzina i gres. Dotychczas mieściła się tu kancelaria notarialna, a wcześniej adwokacka. Jest zainstalowany alarm, czujki p-pożarowe oraz 3 ścienne klimatyzatory sterowane pilotem. Lokal, jako jedyny w budynku, ma kwadratowy balkon, z którego dobrze widać oddalony o ok. 350 m apartamentowiec Libeskinda przy ul. Złotej 44 i fragment Pałacu Kultury i Nauki. Doskonała lokalizacja pomiędzy 2 stacjami I i II linii Metra-Ronda ONZ i Ronda Daszyńskiego, w pobliżu Dworzec Centralny, Złote Tarasy, WKD oraz bogactwo linii tramwajowych i autobusowych. Prawdziwe centrum Warszawy! Oprócz ww.czynszu podstawowego plus VAT Najemca płaci też opłaty eksploatacyjne, 2 miesięczną kaucję oraz sam zawiera umowy na dostawy energii elektrycznej i internetu. Minimalny okres najmu to 3 lata. Za dodatkowym wynagrodzeniem można wynająć 1 miejsce postojowe na poziomie 0 oraz wysoką komórkę o pow.3,4 m. W budynku jest recepcja, monitoring, odrębna winda dla lokali użytkowych i ukwiecone patio.

Kontakt :
Krzysztof Owczarczyk
tel. 534 580 888
k.owczarczyk@nieruchomoscizawisza.pl
www.nieruchomoscizawisza.pl
Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości 5937.

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Krzysztof Owczarczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Teresa Zawisza dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Teresa Zawisza z siedzibą przy Pileckiego 108 lok. 3, 02-781 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscizawisza.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu