Warszawa, Śródmieście, ul. Tamka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 000 PLN
Powierzchnia
262 m2
Piętro
2

Lokal użytkowy na Powiślu w Śródmieściu, o powierzchni 262m2. W skład lokalu wchodzi 13 pokoi, kuchnia, 2 łazienki i 3 WC, duży schowek. Lokal znajduje się w przedwojennej kamienicy na 2 piętrze (bez windy), wejście z obu klatek schodowych. Lokal do generalnego remontu, z przeznaczeniem na biuro, kancelarię, gabinety, szkołę, showroom, coworking. Bardzo dobra lokalizacja, blisko metro, przestanek autobusowy pod kamienicą.

W związku z koniecznością wykonania remontu przez najemcę, na jego koszt, czynsz miesięczny przez okres 5 lat w wysokości 5000zł + opłaty administracyjne 4000zł.

Kontakt :
Krzysztof Owczarczyk
tel. 534 580 888
k.owczarczyk@nieruchomoscizawisza.pl
www.nieruchomoscizawisza.pl
Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości 5937.

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
Krzysztof Owczarczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Teresa Zawisza dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Teresa Zawisza z siedzibą przy Pileckiego 108 lok. 3, 02-781 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscizawisza.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu