Warszawa, Mokotów, ul. Jana Pawła Woronicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 300 PLN
Powierzchnia
89 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
10

Przestronny, komfortowy apartament na strzeżonym osiedlu Woronicza Park na Wyględowie w dzielnicy Mokotów przy ulicy Woronicza. Zlokalizowany 12 minut od lotniska, 5 minut od Galerii Mokotów i 3 minuty od zagłębia biurowego Wołoska/Domaniewska.
Nowoczesne meble kuchenne, uzupełnione sprzętem AGD Simensa i Boscha. Blat kuchenny, podłoga w kuchni i parapety wykonane są z pięknego granitu white kashmir.
W salonie skórzany komplet wypoczynkowy Kler.
Łazienka wykończona hiszpańskim gresem o fakturze skały, niemiecką armaturą, doświetlona szklanymi drzwiami i narożnikiem, wyposażona zarówno w wannę jak i prysznic.
Garderoba, dodatkowo w każdym pomieszczeniu znajdują się zabudowane, przestronne szafy.
W oknach znajdują się rolety.
Mieszkanie posiada dwa tarasy o łącznej powierzchni ponad 20m2. Zadaszony od strony wschodniej z wyjściem z sypialni i otwarty od strony zachodniej z wyjściem z salonu.
Miejsce parkingowe znajduje się w budynku. Istnieje możliwość wynajęcia drugiego miejsca parkingowego za 300 PLN miesięcznie.

Kontakt :
Krzysztof Owczarczyk
tel. 534 580 888
k.owczarczyk@nieruchomoscizawisza.pl
www.nieruchomoscizawisza.pl
Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości 5937.

  • Winda: Tak
  • Komórka: Tak
  • Internet: Tak
  • Telewizja kablowa: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Południowy zachód
Krzysztof Owczarczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Teresa Zawisza dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Teresa Zawisza z siedzibą przy Pileckiego 108 lok. 3, 02-781 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscizawisza.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu